Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik a legkönnyebben megszer...

Melyik a legkönnyebben megszerezhető diploma?

Figyelt kérdés
Nekem csupán ugródeszka szerepe lenne, mivel a képzés amit én szeretnék elvégezni az csak mint "második" diplomaként megszerhető, így jó lenne valami olyat találni amit viszonylag egyszerű "összekaparni"

2018. aug. 31. 17:16
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
orvosi
2018. aug. 31. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
41%
Bárczin az estis gyp nulla tanulással. Előre megvoltak a tesztek, évtizedek óta ugyanazt ideje néhány tanár. Van, aki kimegy az írásbeliről, stb.
2018. aug. 31. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Menj büfé-ruhatár szakra
2018. aug. 31. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
kommunikáció és médiatudomány, infó-könyvtáros, filozófia, magyar,szociológia, szociális munkás, óvónő stb
2018. aug. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Agrármérnöki? Nekem eddig 10-ből 9 ember ezt javasolta.. Erről vélemény?:D
2018. aug. 31. 18:02
 6/10 Vodafonelive ***** válasza:
75%
Nem tudom mit mondogatják a könnyű szakokat és dobálóznak a btk-sokkal. Ha az ember nem képes annyit olvasni meg esszéket, házikat írni lehet egy kommunikáció és médiatudományi szakba is beletörhet a bicskája...
2018. aug. 31. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
Balu figyelj, azért annyi ész csak szorult beléd, hogy belátod: a te képességeid és érdeklődésed nagy mértékben meghatározza, hogy milyen szakot lenne könnyebb elvégezned.
2018. aug. 31. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Vodafonelive ***** válasza:
100%
Kérdező, az agrármérnöki, pláne osztatlanban biztos, hogy nem mondható egyszerű és könnyen abszolválható szaknak. Biztos ott is sokat kell tanulni, beadandókat rajzolni/szerkeszteni.
2018. aug. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
33%
Hát azért az emberek nagy része képes olvasni, míg egyenleteket megoldani egy reál szakon már nem annyian. Tehát nagy átlagban elmondható, hogy az emberek70%-ának könnyebb elvégeznie egy btk-s szakot mint bármilyen reálos képzést.
2018. aug. 31. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az érdeklődési kör nagyban befolyásolja. Valakinek könnyebb egy orvosi, mint mondjuk egy anglisztika.
2018. szept. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!