Hinimini kérdése:

Iker1/szintű képzés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Segitséget szeretnék kérni!

Jelentkeztem Május elején Iker szintű (informatikai) képzésre és holnap kell menni mire számithatok? Milyen lesz a tantárgy?

Hány perces egy ilyen ?

Kommenteket előre is köszii!


2018. szept. 3. 11:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Én iker 2-esen helyettesítettem múlt héten.

4 óra hossza volt zsinórban a képzés, plusz volt még vizsgáztatás is. (Persze volt szünet is kb 2 óra után.)

Ha jól tudom az ilyen képzések 1-2 hónaposak szoktak lenni, hetente 2 alkalommal. (Összesen 8-10 óra per hét ha rémlik.)

De nem kell rágörcsölni, iker2-n például a záróvizsga annyi volt, hogy meg kellett osztanod egy receptet egy Facebook csoportban... Szóval nagyon alap az egész. (Iker 1-en azt hiszem az a feladat, hogy megtanuljátok bekapcsolni és használni a számítógépet, megnevezni a dolgokat stb..)

Ha van még kérdésed, írj nyugodtan.

2018. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!