Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Középiskolába járok a helyi épírőipariba asztalos szakra.az iskola 3 éves én sajnos egészségügyi okok milyatt 2szer halasztottam egy évet,most vagyok másodikas.az egész iskola az új osztálytársaktól elkezdve a tanárokig egy nagy darab kaki.az osztály olyanokból áll akik azon röhögnek ha beszolnak a tanárnak,semmit se akarnak tanulni,egyfojtába a másikat bántják.A tanárok pedig éppen ez miatt szinte nem tanítanak semmit,még a szaktanároksem és elvárják hogy 3.évvégén levizsgázzunk.az lenne a kérdésem hogy szerintetek próbálkozzak még ezzel az iskolával ami miatt már fizikai rosszullétem van vagy menjek el felnőt gimibe 2 évre és ott tegyek le egy éretségit és utànna menjek könyvelő képzésre.a 2.lehetőségnél muszáj valami munkát is keresnem és 1 héten csak 2 napot kell bemennem.nem tudok dönteni.az asztalossághoz még érzékem sincs.a válaszokat előre is köszönöm

#Tanulás.asztalos.középiskola.gimnáziumi.szar.oktatás
2018. szept. 4. 07:06
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!