Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Átiratkozás már 9. elején?

Átiratkozás már 9. elején?

Figyelt kérdés
Most kezdtem a gimit, de úgy érzem, hogy ez nem az én környezetem, én nem oda való vagyok, plusz az órák sem éppen olyanok, amik nekem megfelelnének. Kiugró vagyok az egész suliból, plusz messze is van. A kérdésem, hogy akár már most is átiratkozhatnék egy közelebbibe, vagy inkább várjak vele? (Fent írtam, még 9. elején járunk.)

2018. szept. 5. 13:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább mint az utolsó évben. Van időd, tedd,ha ezt akarod.
2018. szept. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor van a legtöbb időd,gondolom feltünt,mert még nem kezdtetek el semmit,válts,ha ugy van,sokan váltottak már,sokan el is végezték,figyelj,a helyzettől függ,ha váltani akarsz,mer jó tapasztalat egy deka se,tedd,ne kapkodd el,lehet hogy neked ez igy nem felel meg,akkor válts,de elhamarkodni se jó persze,azok se hoznak jó döntéseket,de mi lenne,ha esetleg bővebben utána néznél a másiknak,ahova menni akarsz,és megbizonyosodsz ról,ahogy melyik a jobb?
2018. szept. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Félévkor..
2018. szept. 19. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!