Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » S. O. S, Valaki tud állami...

Jeffthekiller666 kérdése:

S. O. S, Valaki tud állami sulikat Pesten?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 17/F


Nem rég csődbe ment és bezárt a suli ahova jártam, és Februárban kerültem át egy másik suliba, ahol nem igazán érzem jól magam, lényegtelen. Szeretnék innen eljönni, de nem ismerek nagyon sulikat Pesten. 10.osztályba szeretnék jelentkezni, 3-as tanuló vagyok, tudom így lehet nehéz lesz át menni másik suliba, főleg hogy már Június 15 van.


Lényeg hogy állami sulikat keresek, és mindenképpen 10.osztálytól tudjak kezdeni, ha esetleg valaki van olyan kedves, akkor tudna nekem ajánlani olyan sulit is, amely művészeti ágakon oktat? pl.: Grafika/Rajz,akár Zene,de még a szobrászattal is jó...stb


Remélem tudtok nekem segíteni, előre is köszönök szépen mindent! :)



2018. jún. 15. 11:46
 1/2 anonim ***** válasza:
64%
Menj a ceura
2018. jún. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Legalább azt leírhattad volnab hogy gimnáziumot, szakgimnáziumot vagy szakközépiskolát keresel.

Milyen suliban jártad ki a 9-10. osztályt? Nappali vagy esti képzési rendszer érdekel? Budapesten mely kerületek jöhetnek Neked szóba?

2018. jún. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!