Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan lehet újra éretségizni?

Hogyan lehet újra éretségizni?

Figyelt kérdés

Sok évvel ezelőtt csináltam meg az érettségi vizsgámat, majd bele kezdtem a főiskolai tanulmányaimba, mint programtevező informatikus. Családi, anyagi gondok miatt abba kellett hagynom a tanulmányaimat. Az egész azt hozta magával, hogy külföldre költöztem. Most már a családi és anyagi helyzet is kezd rendbe jönni így pár év után, szóval elgondolkodtam azon hogyan fejleszthetném magam tovább.


Szeretnék újra jelentkezni főiskolára és befejezni aprogramtervező informatikus szakot. Sajnos nincs elég pontom, így csak úgy juthatok be, ha újra érettségizek.


A kérdésem annyi lenne, hogy lehetséges úgy érettségizni valahol, hogy csak a vizsgára járok haza? Angliában élek és fél évente tudok haza menni, esetleg negyed évente. De havi szinten nem menne.



2018. szept. 5. 15:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Az Oktatási Hivatal honlapján jelentkezel, befizeted a vizsgadíjat. Az érettségik májusban vannak, szóbelik júniusban.
2018. szept. 5. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak úgy lehet, mivel iskolába már nem járhatsz.
2018. szept. 5. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!