Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es vagyok és tovább...

11. -es vagyok és tovább szeretnek tanulni tudnátok olyan főiskolát egyetemet ajánlani esetleg kart ami államilag finanszírozott?

Figyelt kérdés
És nem kell hozza matek mivel sajnos fel vagyok mentve belőle . Ha lehetséges akkor olyan károkat mondjatok ami nem kihalt szakma mint például az agrármérnök

2018. szept. 6. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Majdnem mindegyik államilag finanszírozottal indul.
2018. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha egy kicsit bővebb információt adnál magadról akkor többet tudnánk segíteni. Milyen tárgyakat szeretsz? Miből vagy jó, miből nem? Milyen fakultációkat választottál? Van hobbid amit tanulni is lehetne? Hol laksz? Család anyagi helyzete? (nem mindegy, hogy az ország másik felére kell menni egyetemre, vagy van jó képzés helyben is)
2018. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!