Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy gyengébb gimnáziumból be...

Egy gyengébb gimnáziumból be lehet jutni egy erős egyetemre?

Figyelt kérdés
Mennyire számít az érettségin, hogy egy nevenincs középiskolából vagy egy toplisták élén járó gimibe jársz?
2018. szept. 6. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire, az számít, hány pontod lesz.
2018. szept. 6. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érettségi pontszámod számít. Az iskola erőssége csak annyira számít hogy az ottani oktatási színvonal miatt ha erősebb iskolába jártál jó eséllyel jobban megy az érettségi majd, ha rendesen felkészülsz. Persze gyenge iskolából is kerülhet valaki orvosira(például), elkötelezettség, kitartás, szorgalom kérdése.
2018. szept. 6. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%
én eü szakközépből kerültem be az orvosira és végeztem el bukás nélkül.
2018. szept. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%
Erős gimiben nem csak az érettségud fogod jobban megírni, de az egyetem is könnyebb lesz, kisebb eséllyel fogsz kibukni. Ha kellően gyenge gimibe jársz, akkor sajnos hiába vagy szorgalmas ott, mégsincs sok esélyed
2018. szept. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!