Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Egy év után átmehetek másik...

Egy év után átmehetek másik egyetemre?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a debreceni egyetemre vettek fel, első év, koleszos vagyok, viszont nem tetszik igazán a koli. Gondoltam, hogy ezt az évet itt, a következőt meg Pécsen csinálnám, mivel ott van még olyan szak, amire járok és az közel van hozzánk. Debrecen 7 órára van tőlünk, így ritkán is fogok hazajárni. Mennyi az esély rá, hogy átvesznek? Úgy, hogy nem kell előröl kezdenem.

2018. szept. 7. 09:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem átvétel kérdése hogy előlről kell kezdened-e hanem hogy elfogadják-e a tárgyaidat, és nagy esély van rá hogy nem mindet fogadják el. A célegyetem honlapján van tájékoztató hogy mi kell az átvételhez, általában 2 félév, x kredit megléte, és y átlag elérése szokott lenni a követelmény.

És ha nincs ott államis szabad hely akkor csak fizetősre vesznek át

2018. szept. 7. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Osztatlan tanárira járok
2018. szept. 7. 10:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!