Befejeztem a szakmunkás képzőt, de nem tudom egyszerüen megszerettetni magammal ezt a szobafestő szakmát, kb csak azért tanultam ki hogy valamit feltudjak mutatni, de most szeretnék valami újjat tanulni de mit?

Figyelt kérdés

Milyen szakmát lenne jó kitanulni/elsajátítani mi az amiből itthon normálissan meglehetne élni amire van kereslet?

Azt ne is kérdezze senki hohy mi az amit szeretek csinálni mert én s tudom :) Csak azt hogy akarok egy jó szakmát szerezni amit megszeretek és abban dolgozni,hohy ne ol😨yant kelljen amit eggyáltalán nem szeretek.

Szeretek egyedül lenni eldolgozgatni elmerülni a munkába nem szeretek mással dolgozni vagy másokkal,valamibe én is nagyon jó akarok lenni most az az eggyik célom hogy megtaláljam azt a munkát amit nekem találtak ki és azt csinálni :D nem akarok gyárba sem megr..hadni.


2018. szept. 9. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:
bármi, csak lektor ne
2018. szept. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

En festokent vegeztem de az osztaly 80%-a tuti nem festokent dolgozik.

Menj komuvesnek

2018. dec. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!