Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen szakmát érdemes tanulno...

Milyen szakmát érdemes tanulnom, ha azt szeretném hogy ne legyen főnököm?

Figyelt kérdés
Pályaválasztás előtt állok, és egy nagyon fontos szempont, hogy ha már tanulok akkor azért tanuljak, hogy ne legyen főnököm, vagy legalábbis nem olyan módon ahogy általában van ez. Mert ugye az országban elég sok a sérült, traumatizált, nárcisztikus ember, és nem akarom hogy bármilyen módon függjek egy olyan embertől, akinek legszívesebben a közelébe se mennék. Első körben valamilyen fordító, vagy tolmács szakma jutott eszembe, ami adott is, mivel éltem már angol nyelvterületen, csak ugye már angolul lassan mindenki beszél. Nem tudom hogy van e még értelme ebben gondolkodni. A tanulmányi eredményeim az angolon kívül nem túl kiemelkedőek. Matek egyáltalán nem megy.
2018. szept. 11. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Bármit tanulhatsz... Bármivel lehetsz vállalkozó.
2018. szept. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Eskü nem ismerem a céget vagy az írót, csak épp tegnap szaladtam bele én is, mivel több nyelvet beszélek: [link]


Amúgy vállalkozó akármikor lehetsz, ha valamihez értesz, vagy kereskednél, vagy ilyesmi. Nézegesd meg a többi kis céget, akik most növekednek, és meríts ihletet! Sokan csoportosulunk a BrandBirds, OnlineKatapult stb. körül is :) Tanulunk, fejlődünk, épülünk (és nincs főnökünk :)).

2018. szept. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!