Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hogy lehetnek igy...

Szerintetek hogy lehetnek igy szuleszno?

Figyelt kérdés

18 eves vagyok,jelenleg van egy 1 honapos babam.

Jovore kezdem ujbol a sulit 11-tol. Erettsegi utan hova mehetnek?

Mik a feltetelek? Vagy baba mellett ezt hogy lehet megoldani? Akkora mar 1 eves lesz. Vagy foiskolat lehet levelezon csinalni? Ne nevessetek ki,nagyon nem vagyok ezzel tisztaban. Viszont azt mar kiskorom ota tudom,hogy egeszsegugyben szeretnek dolgozni.


2018. szept. 12. 15:49
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2018. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
PTE ETK-n van levelezőn szülésznő.
2018. szept. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha tizenegyedikes leszel, akkor még 11 és 12 és utána érettségizel, az még 2 év. Addigra a pici is lesz annyira "nagy", hogy bölcsibe mehet, és lesz egy kis időd tanulni. Szerintem (2 gyerek mellett tanulok, dolgozom, így tapasztalom), hogy nehéz, de meg lehet csinálni.


Levelezőn is indul szülésznő képzés, de nappalin is érdemes megnézni az órarendet és egyeztetni a bölcsivel, csanával, hogy minimális hiányzással hogyan tudod egyeztetni a kettőt.


Az, hogy dolgoznod kell-e mellette az anyagi kérdés, nem tudom, neked milyen támogató a családi háttered.


De bárhogy is, mindig a megoldást keresd és meg fogod találni!


Gratulálok a picihez! Sok boldogságot nektek!

2018. szept. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen!!:)❤️
2018. szept. 12. 21:34
 5/6 anonim ***** válasza:

Milyen fajta suliban vagy

most?

2018. szept. 13. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia! Én nappalin csináltam egy fél évig a Debreceni Egyetemen. Szívesen elküldöm az órarendem. 😊
2019. jan. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!