Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Pestr menjek vagy maradjak?...

Pestr menjek vagy maradjak? Szuleszno legyek vagy tanarno? Nem tudom mit csinaljak?!

Figyelt kérdés

8.-os lany vagyok es hamarosan itt a felveteli.Eddig teljesen biztos voltam benne,hogy szuleszno szeretnek lenni.Ki is neztem magamnak a pesti Raoul Wallenberg szakkozepiskolat.

Gondoltam,kijarom,leerettsegizek aztan egyetemre megyek szulesznonek.Igen am,csak az egesz csaladom elkezdett lebeszelni rola.Hogy ejjel-nappal be kell mennem,hogy keves a fizetes,semmire nem lesz eleg,se nem lehet mellette csaladom.Na hat igazabol az utolso miatt kezdtem el gondolkozni az egeszen.Nagyon szeretnek majd gyerekeket(minel korabban),de szeretnem ha biztos anyagi hatterrel tudnam oket felnevelni.Ezert inogott meg bennem ez a nagy elhatarozas.Most az egesz csalad azon van,hogy tanarno legyek,mert tobbet keresnek,a szuneteket ok is megkapjak es nyugodtan lehet gyereket vallalni mellette.Igazabol tetszik az otlet,es szivesen lennek biologia-foldrajz tanar(nagyon szeretem mindkettot es jol mennek).Viszont bennem van az,hogy lehet hogy nem jo tanar leszek.Hogy lehet,hogy csak en fogom ugy erezni,hogy erdekes orakat tartok,kozben meg halalra unjak a diakok magukat,es neadjisten megutalnak es kibeszelnek.Tudom,hogy nem kene ezzel torodni,de en akkor is rettegek ettol.

Most azon gondolkozok,hogy az jo otlet-e hogy elmegyek ebbe az egeszsegugyi szakkozepiskolaba,es ott ugye ugyis lesz (csecsemo- es kisgyermekgondozo) gyakorlat,es akkor eldontom.

Szerintetek ez jo otlet?


Es lenne meg egy kerdesem.A mostani sulimban van egy csomo baratom,de SENKI sem helyi,ergo eddig nem tudtam delutanonkent osszejarni a baratnoimmel,de mondjuk meg altalanosba nem is kell annyira...de majd azert 16-17-18 evesen nem szeretnek minden delutan es este otthon ulni.Nem tudom hogy megeri-e feladni a 'pesti alomiskolamat' azert a keves eselyert hogy itt a helyi kozepsuliban (Vaci Selye Janos Human es Egeszsegugyi Szakkozepiskola) tobb lesz a vaci..mert ha pestre fogok menni es anya nagy ritkan elenged delutanra,estere akkor az indulasba bele kell szamitanom a haromnegyed oras vonatutat is.

Szerintetek?

1.) Szuleszno vagy foldrajz-biologia tanar

2.)Pestre menjek vagy maradjak vacon?


Koszi a valszokat es bocsi hogy ilyen hosszu lett


2015. okt. 4. 08:13
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!