Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Igazságügyi igazgatási szak...

Igazságügyi igazgatási szak melyik egyetemen a legjobb?

Figyelt kérdés

Jelenleg BTK-s vagyok, de szakot és kart szeretnék váltani. Azt hallottam, hogy Debrecenben nem a legjobb az ÁJTK, itt sem hallani róluk soha semmit, pedig én viszonlyag sok embert és kart ismerek itt. 450 pontom van/volt, ami jogászra épp nem elég és az túl hosszú is lenne, igazságügyi igazgatásit szeretnék evlégezni (jogi) szakfordító kombóval. Sok jót hallottam már Miskolcról, de az is lehet, hogy végül mégis itt maradok. Sajnos szeretett fővárosunk hiába kínál sokféle tanulási lehetőséget, nálam nem jöhet szóba anyagiak és ismertségi kör hiánya miatt. Debreceniek, miskolciak, tudnátok tapasztalatokat írni? Nagyon sokat segítenétek!


Igazából bárki hozzászólására nyitott vagyok, aki a fent említett szakra jár/elvégezte. Tudom, hogy nem egy jogász vagy közgazdász, de még így is több potenciált látok benne (és jobban is érdekel), mint az előző szakom esetében.


Köszönettel: egy srác, aki megunta a saját szakját.



2018. szept. 14. 19:24
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!