Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Lehetek még szakács? (Fontos...

Lehetek még szakács? (Fontos lent! )

Figyelt kérdés
Most jöttem rá picit nagyobb fejjel hogy szakács az a szakma amit szeretnék csinálni. Tudom hogy sok rossz hír kering a szakma iránt, nem fizetik meg csak kint, stresszes. Stb. De ennek ellenére én főzés közbe érzem jól magam,ráz a hideg amikor szakácsot nezek. Viszont egy kis bibi van. Középiskolába járok és valójában szeretnék érettségizni. Fősikolán van olyan vendéglátoipar ahonnan el lehet indulni? Köszönöm a választ.

2018. szept. 16. 11:07
 1/2 anonim ***** válasza:
OKJ-t lehet érettségivel is végezni.
2018. szept. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Stresszesnek stresszes, de jobb helyeken eléggé jól megvannak fizetve. Szakács szakma nincs főiskolán. Érettségi után menj OKJ-s képzésre.
2018. szept. 22. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!