Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért? Annyira nem fair, hogy...

Miért? Annyira nem fair, hogy az életben minden szerencse, adottság kérdése. Azért rossz az életem, mert nem születtem okosnak, és a gimnáziumot sem tudtam befejezni, mert senki nem segített tanulni.

Figyelt kérdés

Miért a születése határozza meg mindenkinek az életben a lehetőségeit?!Rohadtul igazságtalan.

Vannak olyanaok,akil azért rossz tanulók,mert lusták tanulni.Miközben én szívesen tanultam volna,de nem voltak meg hozzá a megfelelő képességeim,itthon pedig senkitől nem tudtam segítséget kérni.-.-


2018. szept. 16. 12:59
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
65%
Akkor mit mondjon az, aki vaknak, süketnek vagy mozgásképtelennek született?
2018. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
51%
Senki nem segített tanulni... Magadnak tanulsz, neked kell kitartónak és szorgalmasnak lenned, a tudás nem fog csak úgy az öledbe pottyanni.
2018. szept. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%

Hát pedig sajnos vannak olyanok, akiknek igenis az ölükbe pottyan a tudás! Egyszer-kétszer elolvassák és már tudják, a másik meg órákon keresztül foglalkozik vele és mégis elfelejti az anyagot.


Az élet sajnos igazságtalan, ez van!


Oké, hogy a kérdező magának tanul, na de teszem azt, ha például nem megy neki a matek és valaki külön korepetálja, azért sokkal nagyobb esélye van elvégezni a gimit, mintha senki sem törődik vele....


Fantasztikus, hogy itt mennyi egészséges lelkületű és szellemű hozzászóló van, akik el sem tudják képzelni, hogy milyen rossz, ha valakinek nem kerek az élete....

2018. szept. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
55%

Nem, nem minden szerencse és adottság kérdése.


Egy gimnázium elvégzése semmiképpen. Ha a gyakorit megtaláltad, akkor képes vagy a google-ban a tanulási tchnikák kifejezésre rákeresni, megtanulni tanulni és elvégezni estin.


Ez kizárólag akarat kérdése.

2018. szept. 16. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
55%

3

Ki mondta, hogy másnak "kerek" az élete?

Valószínűleg maga kerekíti, folyamatosan. Ami fárasztó és munka. De anélkül maradsz, ahol most vagy.

2018. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
60%
Életképtelen vagy
2018. szept. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Hatoska!Húha,most aztán megmondtad a tutit!

Talán nem véletlen íródott a kérdés.Aki "életképtelen",ahogy te nevezed az nem született megfelelő adottságokkal.Ezért gázos,hogy az életben minden szerencse kérdése,mert valakinek nem sok jut belőle.Így vagyok/voltam ezzel pl én is.

2018. szept. 19. 20:22
 8/17 A kérdező kommentje:
#6:Nem beszélve arról,hogy megnéztelek volna a helyemben mit teszel.Ki tudja így is mit értél el az életben.Bár az alap adottságaidat is jól szemügyre venném.Szerencsésnek lenni nem dicsőség,hanem kiváltság.Nem mindegy. ;)
2018. szept. 19. 20:56
 9/17 anonim ***** válasza:

"Szerencsésnek lenni nem dicsőség,hanem kiváltság.Nem mindegy. ;)"


Ezzel egyetértek!


Akik beszólongatnak, azok el sem tudják képzelni, hogy milyen rossz lúzernek lenni és abból a lelki nyomorból soha nincs kiút....

2018. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
#3:Szuper jó,hogy valaki érti miről beszélek!!!:)
2018. szept. 20. 14:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!