Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért? Annyira nem fair, hogy...

Miért? Annyira nem fair, hogy az életben minden szerencse, adottság kérdése. Azért rossz az életem, mert nem születtem okosnak, és a gimnáziumot sem tudtam befejezni, mert senki nem segített tanulni.

Figyelt kérdés

Miért a születése határozza meg mindenkinek az életben a lehetőségeit?!Rohadtul igazságtalan.

Vannak olyanaok,akil azért rossz tanulók,mert lusták tanulni.Miközben én szívesen tanultam volna,de nem voltak meg hozzá a megfelelő képességeim,itthon pedig senkitől nem tudtam segítséget kérni.-.-


2018. szept. 16. 12:59
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
#9:Mégha csak a lelki nyomor lenne a gond...
2018. szept. 20. 20:22
 12/17 anonim ***** válasza:

nem tudom most ebben mi a onkrét kérdés de megprobálok valami használhatót irni.

namármost azért ahhoz hogy valaki eljusson egy gimanzium befelyezésig nem kell 130+ IQ-snak születnie. (hála istennek vagyis nem mert isten nem létezik szóval hála a szerencsémnek én mindig is olyan voltam hogy a dolgok 99%-át megjegyeztem első hallásra vagy néhányszori elolvasásra. DE ha valami nem ment néha ilyen is megesett akkor képzeld nekem sem volt kitől segitséget kérnem, most ezt nem bántóan mondom de Google tényleg a barátod :| . ) nade. És igen most ezt biztosan bántásnak fogod venni, DE könnyű azzal takarózni hogy butának születtem és kész. Ha tényleg annyira szellemileg elmaradott vagy hogy ne tudd megcsinálni a középiskolát. akkor nemhinném hogy tudnál diskurálni az oldalon. szóval egy szónak is száz a vége (:P) próbáld meg befelyeznia középiskolát és találd meg azt amiben jó vagy , mert ez egy alapvető törvénye a fizikának és a világmindenségnek hogy mindennek van egy ellentétes irányű hatása. a tanulás meg az ilyen szellemi képességekhez köthető dolgok nem mennek , de biztos van valami ami legalább anynira jól megy mint a tanulás nem megy. kivánom neked hogy találd meg ezt a valamit. kitartást, szerintem próbálkozz meg befelyeznia középiskolát.sok sikert a jövőre nézve , bocsánat hogy fogalmazásképtelen vagyok de már vagy 14 órája nem aludtam.

2018. szept. 24. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

*24

bruh nemmindegy

2018. szept. 24. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Én csak annyit szeretnék hozzáfűzni, hogy a helyesírásod messze felülmúlja a gyíkos közönség 99 %-a által összehozott színvonalat.

Ezek alapján kizárt, hogy annyira buta lennél.

2018. okt. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Utolsó!Tudom.Viszont az sajnos kevés az élethez.Még egy érettségim sincs,sajnos úgy hozta az élet.🤣
2018. okt. 29. 20:49
 16/17 anonim ***** válasza:

Talán estin be tudnád

fejezni

2018. nov. 8. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A gimi azoknak való, akik utána tovább akarnak tanulni. Ha a gimi se megy, akkor miért nem mész szakközépbe? Érettségit ott is tudsz szerezni és lesz egy szakmád is.
2019. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!