Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » ELTE földtudományi, mi a...

ELTE földtudományi, mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Főleg diákélet szempontjából érdekel, de minden infó jöhet 😀

2018. szept. 17. 22:08
 1/1 anonim ***** válasza:

Szia, én másodéves vagyok itt, geofizika szakirányon :)

A nehézség igazából erősen függ attól, hogy milyen szakirányt választasz, nem tudom mit szeretnél esetleg, vagy mik érdekelnek, szóval a diákéletről írok inkább :)

Ugye összttk-s gólyatábor van, ahol már sok ismerőst tudsz szerezni, mindenki nagyon nyitott, a gólyatábor hatalmas élmény szerintem, még ha szkeptikusan is állsz hozzá először. Év közben amennyiben elég nyitott vagy, és eljársz bulikba, ilyen-olyan programokra, akkor nagyon könnyű barátokat szerezni szórakozni satöbbi. Elég sok buli van, gólyaesemények, szakestek, inni természetesen sehol sem kötelező, jó pár ismerősöm van aki egy kortyot sem iszik, mégis eljár, senki nem nézi ki, ugyanúgy elvan mindenkivel. Ha meg a társaság kialakult, akkor csak még jobb az egész, nálunk egy egész nagy társaság verődött össze, akikkel például fesztiválokra járunk, vagy csak simán tavasszal kiülünk a két épület közti füves részre beszélgetni, hülyéskedni. De alapvetően hiába vagunk kb 60-70-en, mindenki ismer mindenkit, plusz a felsőbbévesek is nagyon nyitottak, így szinte mindig összefutsz egy ismerőssel. Én nagyon tudom ajánlani :)

2019. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!