Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen gimibe vagy szakközépbe...

Milyen gimibe vagy szakközépbe menjek ha SZINKRONSZÍNÉSZ akarok lenni?

Figyelt kérdés
Már sok ideje az akarok lenni. De nem tudom hogy hova menjek. Pilivörösváron lakom de Budapestre is be tudom menni könnyen. Ötletek?

2018. szept. 18. 15:16
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Színművészettel kapcsolatos iskolákban gondolkozz. A szinkronszínészet is egy külön ága a színészetnek lényegében. A középiskola igazából mindegy melyik, maximum alapot ad hogy főiskola, egyetem terén könnyebben boldogulj, de ha egy normál gimnáziumba elég pontot összeszedsz akkor akármelyik felső oktatásba bekerülsz, tehát középiskola terén igazából mindegy hova mész.
2018. szept. 18. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

WTF?

Abból nem lehet megélni....

Kiegészítő munkának jó.

2018. szept. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Barátom egész középsuli ideje alatt szinkronszínészként dolgozott. Ebből nekem az jön le, hogy tökmindegy milyen suliba mész :D
2018. szept. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A szinkrinszínészethez tudnod kell h hogyan épül fel...stb szerintem elsősorban médiát kellene tanulnod! Én ajánlani tudom a Bródy Imre gimnáziumot! Ha érdekel akkor írj nyugodtan! :)
2018. szept. 29. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!