Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Speciális tanfolyamok » Hova menyek ha szinkronszínész...

Hova menyek ha szinkronszínész akarok lenni? 12/l

Figyelt kérdés
Színész akarok lenni. Azt hallottam hogy érdemesebb előbb szinkronszínésznek elmenni.

2012. júl. 16. 01:12
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
A menyek az milyen állatfaj?
2012. júl. 16. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha teheted, színművészeti egyetemre színművész szakra.

De ez egy művészeti ágak közötti terület, nem vezet oda a színiakadémián kívül más iskola. Én végeztem egy szinkronszínész szakot felnőttoktatási suliban (érettségi után lehet menni), de nem ér semmit a papír. Ugyanúgy, ahogy minden diplomával a kézben is meg kell harcolni minden munkalehetőségért.

Gyerekként (IS) csak úgy lehetsz szinkronos, ha van egy ismerősöd, aki pont Rád gondol, amikor Rád illő karakterben éppen hiány van. De rengetegen nyüzsögnek ezen a fronton, nem szokott lenni hiány.

2012. júl. 16. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

be a nyelvtanórára.

de komolyan, meg irodalomra is.


a többivel szerintem még ne nagyon foglalkozz.

2012. júl. 16. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Szerintem meg aludni. :)
2012. júl. 16. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vissza az elemibe, ahol megtanulod, hogy a szótő a menni, annak minden egyéb változata bármi lehet, de meny nem lesz belőle, mert az már teljesen mást jelent.
2012. júl. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
ja bocs *menjek
2012. júl. 16. 11:51
 7/7 anonim ***** válasza:

"Gyerekként (IS) csak úgy lehetsz szinkronos, ha van egy ismerősöd, aki pont Rád gondol, amikor Rád illő karakterben éppen hiány van."


Nem egészen, bár sajnos a rádió gyerekstúdiója már megszűnt. Onnan elég sokat válogattak annó.

(Én is így kerültem be 1-2 filmbe gyerekként.)

Bár kicsit tényleg érezhető volt, hogy protekció nélkül nehezebb a dolog, de nem lehetetlen.

Csak sajnos az ilyen hasznos helyek szépen szűnnek meg...

2012. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!