Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mennyire éri meg villanyszerel...

Mennyire éri meg villanyszerelőnek tanulni?

Figyelt kérdés

Idén állok pályaválasztás előtt (8.oszt) és a villanyszerelőn gondolkodtam. Van egy villanyszerelő ismerősöm aki egy cégnél dolgozik alapból és mellette maszekol, ő megkeres havi több mint 400.000FT-t(Azt mondta hogy nem köti az orromra de azt elárulta hogy összesen több mint 400.000Ft-ot keres) (ez biztos hogy igaz mert rengeteget költ és mindig drága helyekre megy el stb...)

Oké tudom hogy ez elég sok pénz havonta de ő rettenetesen sokat melózik érte. Ez egy "sima" villanyszerelőnél mekkora összeg? Ha elvégzem azidkolát szerzek egy érettségit meg egy szakmát utána tudok még tovább tanulni? A válaszokat előre is köszönöm! :)



#szakma #villaynszerelő
2018. szept. 19. 22:58
 1/2 anonim ***** válasza:
400.000ft+ összeget is össze lehet szedni, ha főállás mellett egyéni vállalkozóként is dolgozol. Kemény időszak lesz. Eleinte gépbérléssel oldottam meg a gépparkot, azóta van mindenem. Sok sikert!
2018. szept. 20. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Hiába van "jó szakmád", ha nem érdekel a téma és nem vagy elég jó benne!

Elhiszem, hogy képes vagy önképezni magad, de kérdés, hogy érdeklődés hiányában HAJLANDÓ is vagy-e.

Ha nem érdekel az adott szakma, lehetsz egy közepes tudású szakmunkás, közepes kereseti lehetőséggel.

2018. szept. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!