Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Akik holnap vagy holnapután...

Akik holnap vagy holnapután érettségiznek! Mennyire tudtatok felkészülni? Tudtok minden tételt? =)

Figyelt kérdés

Én németet sajnos nem tudtam ki sem nyitni, tuti úszott a négyesem.:(

Irodalom, Nyelvtan, és még a Történelem is hiányos.:((

Csak én vagyok ilyen helyzetben, vagy más is?


2010. jún. 22. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
27%
nem unjátok még ezeket a kérdéseket?
2010. jún. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Én csak angolból megyek. Előrehozotatt csinálok, de nem néztem bele. Annyi volt a felkészülésem, hogy egyszer végigolvastam, hogy milyen tételek lesznek. Kidolgozni már nem dolgoztam ki őket. Mondjuk a nyelvvizsgára se készültem és az is meglett elsőre. Állj hozzá pozítívan!
2010. jún. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

1. itt senki sem kérte, hogy OFF-olj + hozzászóljál a kérdésemhez :D

2. nagyon szerencsés voltál akkor !:)Gratulálok neked !:)

2010. jún. 22. 21:50
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én világéletemben szar voltam németből. 1 mondatot is nehézkes volt kinyögni anno, de megtanultam improvizálni. Tudod, én nem németet akartam tanulni, de beosztottak ilyen csoportba, miközben angolra jelentkeztem, de lényegtelen. Szóval, kinytottam a füzetemet 1-2 tételhez próbáltam improvizálni, sikerült, gondoltam ennyi elég a 10% hoz. Tegnap leérettségiztem, és az osztályban nekem lett a legjobb (legalábbis eddig) mindenből. Németből is esélyes a max. pontszám. :)
2010. jún. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

edit:

irodalom, tanultam rá, de nem sokat, az is max lett.

József Atillát húztam, maxos lett. Elemeztem neki 2 verset ami a témába illik, a végén kérdezte: mi a különbség petőfi és józsef atilla tájverseiben? mondtam, hogy az, hogy petőfi az alföldről írt, józsef atilla meg a külvárosról. Megköszönte a feleletet, és mehettem a helyemre.

Történelemhez kaptam bő 6 oldalas legális puskát, nem lesz sajnos maximum, de szerintem 70% megvan.

Nyelvtant viszont nagyon megtanultam. :)

2010. jún. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

sztem nem kell izgulni... én tegnap voltam, szerencsére már túl vagyok rajta... persze én is izgultam

de pl. nálunk rendkívül segítőkészek... még osztályfőnököm is az volt törinél.. volt oylan akiből szinte harapófogóval húzta ki a kettest. de tényleg... ők se arra mennek, h buktassanak...

2010. jún. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

megvolt a szóbeli érettségi megnyitó, holnap leszek az utolsó ( majd délután kerül rám a sor )

van időm németezni + még átolvasom a hiányzó tételeimet, amikről még szinte sosem hallottam.:)))

2010. jún. 23. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!