Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Második diploma megszerzésének...

Második diploma megszerzésének mi a pontos mente?

Figyelt kérdés
Jelenleg ANA Népeg.ellenőri képzésen vagyok. Át szeretnék menni jövőre orvosi diagnosztikai analitikusnak és ott patológiai analitikusnak szakosodni már a második félévtől lehet. Majd ha ezt megszereztem, második diplomának az orvosit szeretném, mivel azon belül van ez a Debreceni Egyetemen, így van rá esélyem elvileg. Nos a kérdésem az lenne,hogy ha második diplomát akarok szerezni jelentkezhetek-e erre beszámítják-e így elkerülvén a kémia érettségit? Előre is köszönöm a válaszokat !

2018. szept. 22. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor én kezdtem a második szakomat, ugyanúgy kellett jelentkezni, mint az elsőre, és utólagosan kreditátvitellel lehetett tárgyakat elfogadtatni másik egyetemről.
2018. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor mostani rendszerben sem szamitjak be a diplomat ? Csak OKJ-s kepzest ? :(
2018. szept. 23. 09:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Orvosin nem tudsz semmilyen diplomát beszámíttatni (OKJ-t meg még úgyse). Nem tudod kikerülni a kémiaérettségit. Vagyis de, fizikával. :D
2018. szept. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha ilyen nagy terveid vannak jobban tennéd ha passziválnál második félévben. Nagyon kevés az a pár támogatott félév.. orvosin pedig elég gáz félévente az a közel másfél milla. Vagy én a helyedben nem pazarolnék analitikára. Nem kell minden diplomát megszerezni. Mikor akarsz majd családot ha még 40 évesen is tanulsz?
2018. okt. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!