Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogyan találhatom meg, melyik...

Hogyan találhatom meg, melyik szak passzol hozzám? Tudtok ajánlani jó karriertanácsadót? Szeretnék továbbtanulni, de még mindig nem tudom, mit szeretnék.

Figyelt kérdés
Hallottam, hogy egyetemeknek külön van ilyen irodájuk,ez mennyire költséges? Szeretnék jobb életet magamnak, szeretnék változtatni, hogy jobb polgára legyek hazámnak és tegyek is valamit azért, hogy itt jobb legyen :) Nem csak nekem. Előre is köszönöm a segítségeteket, higgyétek el, baromi sokat jelent, hogy vannak ilyen rendes emberek, mint ti ;) Nekem eddig a GYIK cak használt ^.^

2018. szept. 26. 18:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Úgy kb mi érdekel a hétköznapokban? Van valami hobbid? Melyik tárgyat szeretted a suliban? Milyen sorozatokat kedvelsz?
2018. szept. 26. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Néptáncolok, péntekenként vannak a próbák, és nagyon szeretem. Van egy spániel kutyusom, emellett írok főleg novellákat és kisregényeket, most épp bétaolvasót ekresek, mert szeretném megjelententi őket Merengőn, és színvonalas művet szeretnék kiadni. Mindig is érdekelt amagyar és a töri, és jó is voltam belőlük, meg az angolt szerettem nagyon. Még a föcit is szerettem, meg az éneket, de utóbbit megtartanám hobbinak. Még rajzolni szoktam kedvtelésből, és mindig kapom a dicséreteket, de szerintem még mindig van hova fejlődnöm, jó pap is holtig tanul. ;) Közönöm ezeket a segítő mankókérdéseket, ezekből mit lehetne összerakni?

Még ennyit magmaról: introvertált vagyok, inkább önállóan szeretek tevékenykedni, a kisebb társaságokat kedvelem, szeretek nyelveket tanulni, más kultúrákat megismerni. Lelkizős típus vagyok, jelenleg huszonéves vagyok.


24/L

2018. szept. 26. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!