Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Az esti okjs képzések miért...

Az esti okjs képzések miért ilyen drágák?

Figyelt kérdés
400-500 ezer körül van? Ha nekem nincs egy szakmám se csak lesz egy érettségim 21 éves koromra akkor ugye már nem mehetek nappalira igaz? Tehát mindenképp fizetnem kell majd az egyetemért és az okj képzésért? Nincsen ingyenes szakma estin?
2018. szept. 28. 22:47
 1/4 anonim ***** válasza:

Az első két OKJ elvileg ingyenes. De ha a másodikat szerzed, illetve bizonyos életkor felett csak estire mehetsz.

Azt hiszem, azokra lehet menni ingyen, amire iskolarendszerű képzés keretében kerül sor.

Szerintem menj be a környékeden lévő szakképzési centrumba, ott mindent el tudnak mondani.

Egyetem: levelezőn is vannak államilag finanszírozott szakok, kb. minden területen. Annyi, hogy van pár terület, ami nem indul levelezőn

2018. szept. 29. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

van csomó, ha állami esti akkor ingyenes


ne magániskolákban keresd hanem főleg állami középiskolákban esti képzést


annyit viszont tudj: hogy ami fizetősen pl. 9 -12 hónap az államiban 2 év és az oktatás színvonala finoman szólva sokszor gyengécske

2018. szept. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Annyi évesen még

mehetsz nappalira

2019. febr. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De mehetsz
2019. febr. 3. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!