Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha valaki magántanuló akkor...

Ha valaki magántanuló akkor az hogyan kap tesiből meg infóból jegyet?

Figyelt kérdés
Ezekből a tantárgyakból is van osztályozóvizsga? Milyen tantárgyakból kötelező vizsgázni?

2018. okt. 11. 15:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tesiből az volt, hogy eljártam úszni. Infóból meg közösen oldottam meg az évben feladatokat a tanárral, a végén volt valami ECDL izé.
2018. okt. 11. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És ez hányadikban volt neked így?
2018. okt. 11. 17:47
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Elég régen volt már, de ha jól rémlik infó az utolsó két évben volt, mert emelt érettségit csináltam, úszni talán 2-3 évet jártam.
2018. okt. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elore elkuldtek a vizsga temakat, infon csak valami programban kellett valamit szerkeszteni, mar nem emlekszem de az nagyon konnyu volt. Tesibol volt elmelet meg gyakorlat,szinten temak voltak megadva amiket elore kidolgoztam. Rajzbol műv.töri volt, azt csak kipuskaztam :D
2018. okt. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!