Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miskolci Egyetemi duális...

Miskolci Egyetemi duális képzés, vagy a Bécsi Egyetem Bsc képzése? (Programtervező, illetve Informatik)

Figyelt kérdés

Egy miskolci fiatal vagyok, és szoftver-fejlesztő szeretnék lenni. A java-val már el is kezdtem ismerkedni, de úgy érzem, ez kevés. Szeretném felsőoktatás-keretein belül fejleszteni a tudásomat, melyik esetben járnék jobban? Ugyanis azonkívül, amit a weboldalaikon leírnak, többet nem tudok.

Tisztában vagyok vele, hogy senki se végezte el mindkét képzést, de ha legalább az egyikkel kapcsolatban tudnak információkkal szolgáltatni, már megkönnyítené a döntésemet. A duális képzés tényleg annyira hatékony? Minden esetben csak a minimumot adják meg?

A Bécsi Egyetemi képzést mennyit, és hogy, hol lehet gyakornokoskodni?

Melyikkel lehet egyedül is önálló életet élni?



2018. okt. 12. 17:32
 1/1 dav227 válasza:

Egy rakás ...

Ha inni akarsz és kiabálni emellett bunkó öntelt tanárok társaságát élvezni, akik egy laza 20-30 évvel le vannak maradva a szakmájukkal merem ajánlani.

Semmiképpen sem nevezném egyetemnek, szbadon választható tárgyak, áthtallgatás más karokra kreditért semmi, gyakorlatilag kötött minden, ezért sem hívnám egyetemnek.

Béccsel biztosam jobban járnál, de már nem aktuális gondolom XD

2019. szept. 26. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!