Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha tervező grafikusnak (Graphi...

Ha tervező grafikusnak (Graphic Designer) szeretnék tanulni, milyen szakot válasszak?

Figyelt kérdés
Jelenleg 8. osztályos tanuló vagyok. Sokáig gondolkoztam azon, mivel is kéne foglalkoznom. A rajzkészségem valóban jó, az informatikához is konyítok. Itt állok a felvételi előtt, valójában majdnem minden megvan, kivéve a fent említett kérdés. Milyen szakra menjek? Tudtommal rajz és informatika is kell ehhez a munkához. Kérlek titeket segítsetek nekem. Szolnok környékén lakom. Előre is köszönöm a válaszokat.

2018. okt. 14. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Sima gimnázium, majd egyetemen tudod normálisan tanulni.
2018. okt. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ. Akkor ezek szerint majd egyetemen fogom ténylegesen tanulni. Ettől függetlenül csak plusz ha rajzra megyek,nemde? Legalábbis hátráltatni nem fog.
2018. okt. 14. 21:37
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy ha ezen a téren akarsz lenni, akkor lehet jobban járnál valamiféle informaritikai szamgimivel, mintha csak sima gimnáziumba mennél. (A rajz ág miatt semmiképp se menj szerintem művészetire.)
2018. okt. 15. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Rendben van, köszönöm szépen a segítséget!
2018. okt. 17. 00:29
 5/5 anonim válasza:

Művészeti szakgimnáziumot ajánlok, és azon belül a grafikus szakot.

Mert most tegyük fel, ha letetted az érettségit, de nem tudsz "azonnal" egyetemre menni akkor mit teszel? Érettségivel nem nagyon tudsz mit kezdeni. De ha van egy grafikus szakmád az már többet ér, mint ha sima gimibe mennél.

2018. nov. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!