Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen mérnöki egyetemet...

Kletyka kérdése:

Milyen mérnöki egyetemet ajánlatok és hol?

Figyelt kérdés
11.-es vagyok, tehát 2020-ban érettségizek. Emeltezek matekból, választottam a fizika közép szinten lesz. Nyelvvizsgám csak angol van, de az felsőfokú (10-ben érettségiztem angolból). A Tiszán-túlon lakok, tehát közeli egyetem javaslatokat várnék (Budapest esetleg, de például Győr szóba se jöhet) A kérdés egyszerű: hova ajánlatok és milyen mérnökire menni? Az a mérnök mennyit keres, mennyire lehet elhelyezkedni stb. Építész mérnök kilőve mert nem tudnám a rajzalkalmasságit megcsinálni. Amin eddig kondolkoztam az a gépész-mérnök és a logisztikai mérnök. Ezekről esetleg vélemény jöhet, meg többi ajánlást is várom.

2018. okt. 17. 21:07
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Igazából még nem született döntés, de a logisztikai és a gépész mérnökhöz csatlakozott a mechatronikai mérnök, valamint Debrecent kihúztam a listáról, és Miskolc és Pest közöt vacilálok. Még szerencsére van egy évem eldönteni.
2018. okt. 19. 22:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!