Nem ertem magamat, matek?

Figyelt kérdés
Miert van az hogy tenyleg ev eleje ota minden nap tanultam amit aznap vettunk gyakoroltam plusz feladattal es akarhany dogat irtunk egyes lett? Pedig minden dogara minimum 5orat tanultam es az ko kemeny rendes tanulas volt es itthon meg oran ertem de dogaba nem? Ezt hogy? 12.es vagyok es mar halalra sirom magam e miatt 😑

2018. okt. 19. 03:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Valamit nagyon rosszul csinálsz.

google matematika megoldókulcs

A megoldott feladatokon kell gyakorolni, vagy segítséget kérni.

2018. okt. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
www.mateking.hu
2018. okt. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Sajnos ez ilyen. Nem mindenkinek van tehetsége a matekhoz. Ez olyan, hogy nem mindenki ért az énekléshez, festészethesz sem. Adottság kell hozzá.
2018. okt. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Van ilyen.

Én matekból ötös éretségit tettem, de megbuktam irodalomból. :)

2018. okt. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 dq ***** válasza:
49%

Összeraktál egy mondatot, nem lehet így megbukni irodalom érettségin,


Kérdező: ne keményen tanulj, hanem hatékonyan.

2018. okt. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És amikor gyakoroltál akkor ment? Lehet neked egy tanár kéne, ha ennyire hatékonytalan a tanulási módszered...
2018. okt. 19. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utólag, dolgozatírás után, már érted és meg tudnád oldani a feladatokat? És mi van dolgozatírás közben? Új típusú feladatok, amit korábban még nem láttál? Lelassulsz, mert lámpalázas vagy? Részletesebben kellene leírnod, ami történik.
2018. okt. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!