Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez most féltékenység, birtoklá...

Ez most féltékenység, birtoklási vágy vagy mi? Magam sem értem magamat.

Figyelt kérdés

Együtt élek párommal már vagy 6 éve. Körülbelül 3 éve megromlott a kapcsolatunk, szex sincs már közöttünk több,mint egy éve.Abszolút semmi. Együtt élünk,néha csinálunk közös programokat meg a családi ünnepekre együtt megyünk.

Mivel szex nincs, így többször volt már hosszabb-rövidebb kapcsolatom mellette, szexeltem nem egyszer már mással mindenféle lelkiismeretfurdalás nélkül. Nincs rossz érzésem,ha félrelépek. Maximum köztünk csók csattan el,más testi kapcsolatunk nincs.


Tegnap megláttam amint egy nővel írogatott facebookon, egyértelműen olyan témában,hogy félrelép. Majd meg esz a fene,rossz érzésem van, holott tudom,hogy nem fair,mert én is megcsináltam. Egyfolytában az jár a fejemben,hogy mással van.


Nem kérek véleményt arról,hogy sz.r a kapcsolatom,mert tudom. Van oka,hogy miért így alakult és az is,hogy miért nem lépünk ki belőle.

Amellett hogy szeretem,mégsem okoz gondot mással programot szervezni, vagy lefeküdni.(és most jön az hogy nem szeretrm igazán, ezt sem szeretném boncolgatni,mert ez olyan "bajtársi szeretet" kettőnk között,óvjuk,védjük,segítjük egymást) Tudom,hogy fair,ha ő is így tesz,mégis gyomorfacsaróan rossz érzés. Azért rossz,mert ösztönös birtoklási vágy van bennen vagy valami más pszichológiai dolog lehet a háttérben?

Volt már valaki hasonló cipőben? L28


2016. nov. 15. 13:01
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Tudod...

Mindenhogy jobb lenne.

Lépjetek.

2016. nov. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha véget vetnétek ennek az egésznek, akkor talán te sem éreznéd magad szarul. Amúgy grat, hogy 1 év elteltével sem vagytok hajlandóak elhagyni egymást. Tulajdonképpen miért is vagytok együtt?
2016. nov. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!