Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Milyen egyetemre menjek, ha...

Milyen egyetemre menjek, ha most a fotózás-videózás érdekel?

Figyelt kérdés

Teljes tanácstalanságban vagyok, hogy milyen egyetemre menjek. Most vagyok 12.-es, jelenleg a fotózás, talán még inkább a videózás, videóvágás érdekel. Nem szeretnék ilyen jellegű egyetemre menni, mert úgy érzem, hogy nem ettől szeretnék nagyobb tudást e téren. A gyakorlati része érdekel és nem a története, amit valóban használok, azt pedig eddig is autodidakta módon sajátítottam el.

Kéne valami általános végzettség, egészen érdekel a gazdasági vonal is, de úgy érzem hogy nem lesz elég pontom rá, ezért kéne valami b terv



2018. okt. 22. 11:37
 1/1 anonim ***** válasza:
a gazdasági vonal mindenképpen hasznos és jó ötlet abba az irányba tovább tanulnod. egyetemi szinten pláne jobb, mint egy kreatív szakma, mert sokkal jobb elhelyezkedési és megélhetési lehetőségeid lesznek vele.
2018. okt. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!