Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ki kezd (vagy kezdett nem...

Ki kezd (vagy kezdett nem rég) felnőtt fejjel érettségire tanulni mostanában?

Figyelt kérdés

Hol tanultok?Megoldható munka mellett?

Saját tapasztalatokra vagyok kíváncsi.

Keresgélünk a neten,találtunk is....Van olyan hely,ahol egy héten 2szer kell bejárni,ráadásul 4re!!!Megkérdeztük,és kötelező.Ez Érden a Bolyai suliban van.

Amúgy Budapesten és környékén keresgélünk.


2010. jún. 24. 15:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha elfogadtok egy tippet: A mostani érettségi a béka segge alatt van főleg a középszint. Nem kell iskolát keresni, elég ha otthon tanultok rá, esetleg ha valami nem megy kerestek egy korrepetálást. Aztán elméletileg lehet jelentkezni így is érettségire. A helyetekbe ennek néznék utána.
2010. jún. 26. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Véglis segítség lenne...A jelentkezésről nem tudsz valamit?Nem kell akkor osztályozót tenni?Valószínűleg igen.Jobb is,ha ismer a tanár-segítség lehet.
2010. jún. 26. 20:44
 3/5 anonim ***** válasza:
Erről valószínűleg egy-egy intézményben tudnak jobban tájékoztatni, ahol érettségiztetnek is. Osztályozó vizsgát szerintem csak a diákoknak kell tenni, hogy a bizonyítványba meglegyen az adott tárgy évvégi eredménye. Szóval szerintem nektek nem kell osztályozó vizsga. Szerintem. A felkészülés pedig tényleg nem vészes, érdemes átrágni az alap tankönyveket egy-egy tárgynál. A történelem-magyar párosnál mindenképpen a matematika úgyszintén elég könnyű, max ha elakadtok kell keresni valakit, aki el tudja magyarázni. E mellé illik ugye egy választott tárgy és egy választott nyelv. Az idegen nyelvhez, mindenképpen ajánlatos tanárt szerezni, míg az egyénileg választott tárgy pedig nyilván az adott tárgytól függ...
2010. jún. 27. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tényleg köszi a választ!Holnap megpróbálom kideríteni lehetséges-e.
2010. jún. 27. 19:51
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi, hogy a nyelvi érettségit a helyedben hanyagolnám, és inkább egy középfokú nyelvvizsgára hajtanék, azzal jár az érettségi is, és többre is mész vele.
2010. jún. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!