Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha 16 éves vagyok, jövőre...

Ha 16 éves vagyok, jövőre végzek a szakmával középsuliban (női szabó, ami nem ad érettségit) akkor a waldorfba felvesznek hogy le tudjam tenni az érettségit (2 év alatt vagy mennyi szokott lenni), vagy ezt személyesen kéne ott megkérdeznem?

Figyelt kérdés

2018. okt. 24. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, énszerintem lehet, hogy nappalira nem fogod tudni megoldani; énszerintem ahol esti képzés van a környezetedben bárhol; ilyen 2 éves, ott tudod ezt megcsinálni, asszem du 3 -tól vannak este 8-ig; legalábbis amiről van hallomásom, azon a helyen valahogy így van, vagy lehet, hogy fél 3tól; talán inkább attól; régen beszélgettem már olyan valakivel , aki estire járt, ők valahogy így jártak; hogy 3 vagy fél 3-tól este 8 ig. Tehát ilyen 14.30 vagy 15,00 -tól 20.00 -ig. És akkor azt hiszem hétfőn meg szerdán jártak, és két éves volt a képzési idő.
2018. nov. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!