Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik a 'legkönny...

Szerintetek melyik a 'legkönnyebb' egyetemi kar, úgy átlagban?

Figyelt kérdés
(Egyébként második éve járok egyetemre, csak hogy senki ne jöjjön azzal, hogy ez alapján döntenék.)
2018. okt. 30. 21:49
 1/2 anonim ***** válasza:
77%

Mivel senki sem végezte el mindet, főleg nem mindenhol, úgyhogy nem hiszem, hogy erre lehetne válaszolni.


Nekem a programozó szak, ott és akkor, ahol és amikor én végeztem, elég volt vizsgaidőszakban tanulni egy keveset és még matek is alig volt, bár én mindig a legkönnyebb tárgynak tartottam a matekot, arra se kellett tanulni egyetemig, pár perc definíciótanulást kivéve...


De van, aki kibukott az évfolyamtársaim közül. Én jogon és orvosin buknék ki, nem tudok magolni, logikával pedig mit sem érek.

2018. okt. 30. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem összességében a pedagógiai.


Viszont mindegyik karon vannak könnyű és nehéz szakok, szóval nehéz ez alapján dönteni. Plusz ugye a személyes kompetenciák is sokat számítanak.


Mert pl. PPK-n a pedagógia BA, neveléstudomány MA az én véleményem szerint a vicc kategória, addig a pszichológiát már abszolút elismerem. BTK-n egy kommunikáció és médiatudomány könnyen teljesíthető, míg egy komolyabb nyelvi szakon (pl. kínai, arab, orosz) kb. vért kell izzadni. GTK-n pl. a turizmus-vendéglátást nem lehet egy kalap alá venni egy pénzügy és számvitellel. Stb, stb. :)

2018. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!