Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Matekot önállóan, nulláról,...

Matekot önállóan, nulláról, hogyan, mivel?

Figyelt kérdés

Nagyon rég érettségiztem, és különösen nem is voltam középiskolában jó belőle, azóta már elvégeztem egy egyetemet, ami társtud. szak volt, most azonban egy programinfót akarok megcélozni levelezőn.


Miből tudnám jól elsajátítani a matekot, amivel közel egy jó emelt matek eredményt elérhetnék, és egyetemen sem halnék meg?


Tudnátok könyveket, programokat, honlapokat, bármit ajánlani, amit nem reálosok is jól megértenek?


2018. nov. 2. 19:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Már nem is írok erre semmit, majd rájössz magadtól... :)


Matekból csak bizonyos témaköröket kell nagyon átnézni, ilyenek a függvények, egyenletek témaköre, emellé a valószínűségszámítás és az alap dolgok(átalakítások, egyszerűsítgetések, stb. !!! EZEK NAGYON FONTOSAK)

Ezután deriválás és integrálás.


Egyetemhez meg felesleges extra érettségi a minimum ponthatár anélkül is meglesz.

Butaság a kiegészítő anyagokkal tölteni az időt.

2018. nov. 2. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

"Már nem is írok erre semmit, majd rájössz magadtól... :)"

Mire gondolsz?


Nem a bejutástól tartok, az megvan, hanem úgy gondolom, hogy alapok nélkül elég könnyen kihullanék, illetve éveket csúsznék, ami ilyen tandíjjal nem olcsó.

2018. nov. 2. 20:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!