Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pályaorientációs szakember?...

Pályaorientációs szakember? Tudtok ajánlani valakit, aki tényleg segítene?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elsősorban nem olyan tipikus vagyok kíváncsi, hogy miben vagyok jó, és milyen területtel kéne foglalkoznom.


Sajnos elkövettem egy nagy hibát, ami a közoktatást illeti, és úgy érzem, egy olyan mély gödörbe érkeztem, amiből nem tudok kimászni, és ez 19 évesen eléggé aggaszt.

Jó képességű ember vagyok, nem a tanulmányaimmal van a probléma - ez valami egészen más, és nem rendezhető el azzal, ha kiírok róla egy kérdést, mert annyira bonyolult, és nem is feltétlenül értené mindenki.

Örülnék neki, ha négyszemközt leülnernék valakivel, aki tud tanácsot adni ebben a kérdésben, hogy végre egyenesbe kerüljön az utam.


Szóval... Budapesten van ilyen JÓ szakember? Kerestem már, de egyelőre nem találtam olyan lehetőséget, ami mérvadó lenne, és szerintem tényleg segítene rajtam.



2018. nov. 8. 08:49
 1/2 A kérdező kommentje:
*nem olyan tipikus dolgokra
2018. nov. 8. 08:52
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha ténylegesen tanulás és karrier a téma, akkor én ajánlom az ak-coaching -ot, ha valami komolyabb trauma vagy személyiségbeli probléma, akkor pedig a pszichologuskereso-t.
2018. nov. 8. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!