Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi történik akkor, ha megbukok...

Mi történik akkor, ha megbukok egy kötelezően választható tárgyból?

Figyelt kérdés
Minden félévben fel kell venni kötelezően választható tárgya(ka)t, legalább két kredittel. Na én beleválasztottam.... Igazából egyik sem érdekelt különösebben és nem sok közük volt az alapszakomhoz, ezért kiválasztottam egy olyat, ami pont jó időpontban van és elég kredit jár érte. Én eléggé meglepődtem, mert tulajdonképpen egyik kötelező tárgyamnak sincsenek ennyire szigorú követelményei (4 zh, 3 beadandó, gyakorlati órák) és az anyag is nagyon sok, illetve a tanár sem túl segítőkész (pl. nem mondja el normálisan, hogy mit kér számon vagy mit vár el tőlünk, az anyagot sem mindig magyarázza el érthetően). Erre az órára együtt járunk az alapszakosokkal, akiknek könnyebben megy és értik, hiszen van még csomó hasonló tárgyuk és ez a tanár is tanítja őket több tárgyból is. Ugyanakkor én (és még amúgy többen mások is) teljesen elveszve érzem magam, mert életemben nem tanultam még ilyet és így nem is tudom, hogy pl. hogyan kell olyan elemzéseket írni stb. A lényeg a lényeg, hogy egyre inkább azt érzem, hogy ez nem fog menni. Ha megbukok, akkor következő félévben ezt újra fel kell majd vennem? Vagy ez hogyan működik?
2018. nov. 11. 15:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd meg a TVSZ-ben, mert ez szakfüggő.
2018. nov. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!