Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hogy tudom magamat passzivalta...

Hogy tudom magamat passzivaltatni?

Figyelt kérdés
Elso eves vagyok az ELTEn (AJK). Passzivaltatni szeretnek. Ehhez mit kell tennem? Illezve lehet olyat hogy nem szerzek alairast/nem teljesitem a vizsgat, csak ugy otthagyom?

2018. nov. 13. 17:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Most már nem tudsz passziválni, ilyenkor csak a dékán engedélyével lehetne ha olyan dolog történt volna veled ami miatt esélytelen, hogy be tudj járni. Hacsak nem egy kórházi ágyból írsz nem fogják engedélyezni.


Csinálhatod azt, hogy akkor ezentúl nem jársz be. Hacsak nincs kreditbüntetés az egyetemen nincs komolyabb következménye, szimplán megtagadják az aláírásokat.

2018. nov. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igenigen elnézést! Úgy gondoltam, hogy a következő félévet. Hogy nem "rugnak e ki" esetleg, hogyha nem járok már be?
2018. nov. 13. 23:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Kövi félévet passziváltathatod simán, annyi hogy ne vegyél fel tárgyat a kövi szemeszterre és amikor a státuszról kell nyilatkozni neptunon a passzivat válaszd.

Akkor rúgnak ki ha egyhuzamban a 3. szemesztert akarnád passziváltatni, mert 2 passzív után muszáj aktívra váltani, de ha ez az első akkor nincs ebből probléma.

2018. nov. 14. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen!!
2018. nov. 14. 00:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!