Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tovább tanulás - > olyanra...

Tovább tanulás - > olyanra menjek ami érdekel/szeretek vagy olyanra ami nem érdekel?

Figyelt kérdés

A mozgókép

-és animació érdekel, és ezzel a jövőben számítógépes grafikus szeretnék lenni (ha ez nem jönne össze akkor csak grafikus). Ezzel azért sokat is kereshetek, lehetne saját játékom, cégem. De anyám ezzel nem ért egyet, szerinte közgazdászra kéne mennem, mert szerinte ezzel lenne egy jó szakmám stb. de ez engem nem érdekel. Animációra kéne mennem vagy közgazdászra? Ti mit választanátok a helyembe?



2018. nov. 13. 18:49
 1/2 anonim ***** válasza:
Olyanra semmiképp sem, ami nem érdekel.
2018. nov. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Olyanra menj ami érdekel, de van is benne jövő. Ez a szak nem tudom mennyire keresett, de ha nem éhenhalós menj arra. Közgazdászból már Dunát lehet rekeszteni és ezen belül se mindegyik piacképes képzés. Én is gazdasági diplomát szereztem először szülői nyomásra (pénzügy-számvitel), de ősszel szeretnék másik képzést elkezdeni, mert ezzel nem akarok elhelyezkedni.
2018. nov. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!