Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Melyik egyetemre jár sok...

Melyik egyetemre jár sok kedves, lelkes ember és általában könnyű beilleszkedni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 14. 19:51
 1/5 anonim ***** válasza:
16%
Azokon a szakokon, ahol magasabb érzelmi intelligenciájú emberek vannak. Szerintem bölcsész szakok, pedagógia, pszichológia, talán EÜ, de nem orvos.
2018. nov. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Orvos miért nem?
2018. nov. 14. 22:03
 3/5 anonim ***** válasza:

Nyilván nem reprezentatív felmérés, de a hagyományosan elit szakoknál (orvos, jog, közgazdász) nagyobb aránybam fordulnak elő pszichopaták, önző emberek. Ezt én is megtapasztaltam, igaz nem orvosin.


Amúgy nem értem a kérdést, olyan szakra menj ami érdekel, egyetemet nem közösség miatt végzünk.

2018. nov. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Csak érdekelt... Amúgy nem érdekel különösebben semmi, mindenből ugyanolyanok a jegyeim, ha meg szeretnék valamit tanulni az sikerülne szerintem. Nekem fontos az, hogy milyen emberek vesznek körül, mert már nagyon sokat szenvedtem miattuk.
2018. nov. 14. 22:59
 5/5 Vodafonelive ***** válasza:
Akkor irány azokra az egyetemekre, ahol még nagyobb az összetartás a selmeci-hagyományokkal, ami Sopron, Dunaújváros és Miskolcon van! Egyik helyen sem tanultam, de volt, hogy Sopronból BUdapest fele tartva a vonattal egyetemisták voltak ott és ezekről a programokról beszéltek.
2018. nov. 14. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!