Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Valaki esetleg tudna ajánlani,...

Valaki esetleg tudna ajánlani, ha nem is konkrétan, hanem nagyvonalakban irányokat, amerre el tudnék indulni?

Figyelt kérdés
Nem nagyon tudom, hogy merre szeretnék tovább menni, mindenki konkrét dolgokat kérdez, én pedig nem győzök válaszolni, saját magam pedig nem tudom hogyan tudnám kideríteni segítség nélkül, hogy mitévő legyek. Szóval esetleg bárkinek bármilyen ötlete támad, hogy mit tudok kezdeni ezen tulajdonságaimmal: inkább egyedül dolgoznék, szeretek undorítóan hosszú, bonyolult és szakszerű módon megfogalmazni minden gondolatot egy adott témában, ami érdekel, gyakorlatias vagyok, mindent annyira gyorsan betanulok, hogy néha saját magamon is meglepődök, itt persze gyakorlatról beszélünk, mivel magolni illetve könyveket bújni pedig mindennél jobban utálok, és remélem, hogy ez valamennyire egyedi tulajdonság, és tényleg léteznek olyan emberek, akik szeretik csinálni. Ehhez hozzáadódik az, hogy eddigi tanulmányaim során nem tanultam igazából szinte semmit, de a 4-5-ös átlagot sikerül tartanom különösebb probléma nélkül, tehát megint csak azt tudom kihangsúlyozni, hogy inkább a magas intelligenciaszint effektív használatát és improvizálókészséget tartom előnyösebbnek a végtelen mennyiségű használhatatlan lexikális tudás felhalmozásával ellentétben.

2018. nov. 15. 20:18
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!