Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Hova lehet ilyenkor jelentkezni?

Hova lehet ilyenkor jelentkezni?

Figyelt kérdés

Bizonyára többen is vagyunk így, szóval felteszem a nagy kérdést én. A helyzet az, hogy 12 edikes vagyok, szinte mindenhez értek valamennyire, de semmihez sem úgy igazán. Sosem volt kedvenc tantárgyam, és nincs semmilyen különleges tehetségem. Érettségin sem fogok írni semmiből sem emeltet. Azért egy B2 es nyelvvizsgám van, de semmi több. A célom, hogy akármilyen diplomát összehozzak, de nem vagyok lenyűgözve a szakoktól.

Szerintetek hova lenne érdemes jelentkeznem? Egyáltalán emelt nélkül hova vesznek fel?



2018. nov. 19. 23:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Vannak szakok, amikhez egyes egyetemek nem kérnek emeltet.

Szerintem várd meg míg kiirják a jelentkezést. S akkor nézd végig a szakokat vagy sulikat, amik aránylag bejönnek. S nézd meg van e emelt nélküli. (Ahol az állam nem hatázozza meg, ott a fősulik, egyetemek döntik el.)

2018. nov. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nézz el nyíltnapokra, olvass utána a neten esetleg. Próbáld behatárolni az érdeklődési körödet.

Akár olvasgass itt kérdéseket egyetemekről, szakokról.

2018. nov. 20. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!