Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha Zeneakadémiára szeretnék...

Ha Zeneakadémiára szeretnék menni, akkor sokat számít, ha nem pesti konziba járok? Mennyire nehéz bekerülni?

Figyelt kérdés
Azt hallottam, hogy Pesten lenézik azokat, akik vidéki konziból jöttek. Ez igaz? Ének szakra járok és majd a Zakra szeretnék tovább menni.

2018. nov. 21. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Hát nekem egyszer az egyik zenetanárom azt mondta, hogy ott előre meg vannak vásárolva a helyek bizonyos emberek gyerekeinek...de ez nem tudom mennyire igaz, az ő lányát pl. csak Pécsre vették fel.

Szerintem nehéz bekerülni, de biztos nem lehetlen.

2018. nov. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az a lényeg, hogy tehetséges legyél. A többi csak pletyka.
2019. febr. 1. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Elso: igaz! Ha nem is megvasarolva, de sokszor ZAK-ra keves a tehetseg es az akarat... Hatszel is kell rendesen.
2019. jún. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Pedig én, meg még sok másik konzis társam is bekerültünk tavaly, vidéki konziból úgy, hogy senkit nem ismertünk... persze néhány embernél előfordulhat, hírességek fiai, lányainál (nem mondok nevet) , de ilyen eset is van, mint mi voltunk...
2020. ápr. 4. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
69%

Szerintem nagy segítség, hogy budapesti konzis vagyok. Előnyből indulunk mindenképp.

A győri konzit veszik még kicsit komolyabban. De pl Pécs meg Szeged és ilyen Isten háta mögötti konzisok, kevesebb figyelmet kapnak a felvételin.

2021. márc. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!