Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Msc felvételi pontszámítás -...

Msc felvételi pontszámítás - kerekítenek vagy sem?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem, hogy BME vegyészkarra jelentkeztem mesterre. Azt írták, szerezhető max. 45 pont a tanulmányi átlag*9-ből (ha érthető). A kérdésem az lenne, hogy nem találtam sehol arra vonatkozó információt, hogy a szorzással kapott pontszámot kerekítik, vagy "levágják"?

Pl. 36,76 lett a pontszám, erre 37 pontot adnak vagy 36-ot?


Úgy emlékszem, érettségin a százalékot nem kerekítették, pl. 98,8% az 98%ot jelentett, de a pontszámításra már nem emlékszem...


2018. nov. 22. 16:13
 1/1 A kérdező kommentje:
Természetesen nem az lenne a kérdésem, hogy oda jelentkeztem, az első mondat értelmetlen lett de nézzétek el nekem :D
2018. nov. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!