Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes e közigazgatásszervező...

Érdemes e közigazgatásszervező szakra jelentkezni?

Figyelt kérdés

2018. nov. 27. 23:54
 1/4 anonim ***** válasza:
56%
Én kerülném a közszférát. Az most a fidesz ámokfutásának a színtere.
2018. nov. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon messziről kerüld el.
2018. nov. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Miért?
2018. nov. 28. 12:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia, én most fogom fejezne a közigazgatás-szervező Ba-t az Nken, és ezzel a lendülettel jelentkezeik is a jogi karra. Ha most érettségiznék egyből jogra mennék, mert elment 3 évem és ezzel a kis BA-val önmagában nem sokra mész sajnos :( olyannyira, hogy még a tanárok többsége is tisztában van ezzel az egyetemen Nem egy erős szak egyébként, van ismerősöm, aki 0 tanulással csinálta végig az egészet. Az a jó benne hogy közszolglati 9sztöndíjad lesz és emellett egy másik egyetemet is elketdhetsz támogatotton. Én például az ELTE Btk-n kezdtem el egy szakot. Ha ide jöszz, minddenképpen kell még emellé a diploma mellé valami kiegészítő tudás, mert ez így önmagában nem elég. De a kávénk az legalább finom :) Remélem segítettem!
2019. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!