Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Autóiparban szeretnék elhelyez...

Autóiparban szeretnék elhelyezkedni, mire menjek tovább?

Figyelt kérdés

Autóiparban szeretnék elhelyezkedni, mire menjek tovább? Milyen képzésre? Pécsi vagyok, PTE MIK, de melyik szakra? Mindent meghallgatok. Köszönöm.


(Még annyi, hogy emelt érettségi kell-e és ha igen melyik szakokhoz?)



2018. nov. 28. 10:26
 1/6 anonim ***** válasza:
81%
Hát ha mindenképp PTE, kicsit ránéztem az oldalukra, akkor villamos vagy gépészmérnöki. Amúgy járműmérnökire kéne menned szerintem.
2018. nov. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Járműmérnökit javasolnék, vagy gépészmérnökit (ez utóbbi eléggé jolly joker, nagyon nem lősz mellé), esetleg villamosmérnökit. De ha pontosan tudod, hogy kifejezetten a járműipar érdekel, akkor járműmérnöknek menj.
2018. nov. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Járműmérnöki? Azta, köszönöm szépen! Sokat segítettetek. Emelt érettségi valamiből kell szerintetek?
2018. nov. 28. 18:39
 4/6 anonim ***** válasza:
48%
Matematika és biológia/informatika/fizika/kémia/szakmai előkészítő tantárgy. Szerintem emelt nem kötelező.
2018. nov. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
48%
Én a SZIE-re megyek járműmérnökire (Győr) oda 280 pont és általános követelmények. Azaz matek magyar töri nyelv. Nyilván nem árt ha értesz a fizikához, én pl abból megyek emeltre, ami am nem kötelező
2018. nov. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%
Gépész, jármű, villamos, infós mérnök. Ezek jók.
2018. dec. 18. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!