Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szívesen foglalkoznék kábítósz...

Szívesen foglalkoznék kábítószerfüggő emberekkel, illetve akik öngyilkosságot kíséreltek már meg. Beszélgetnék, lelki támaszt nyújthatnék nekik. Kell ehhez valamilyen végzettség? Hol lenne ilyen emberekre szükség?

Figyelt kérdés
Pl. alapítványok..
2007. dec. 3. 19:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Fel kell hívni olyan alapítványt, egyesületet, szolgálatot, ahol ilyen emberekkel foglalkoznak, ott érdeklődni kell arról, hogy mikor lesz lehetőség önkéntesek képzésére.

A képzés kb. egy éves időtartamú, elég komoly és idegőrlő, de ha komolyan gondolod, akkor végig tudod csinálni. Általában térítésmentesek ezek a képzések, és a végén az adott szervezet önkéntesei sorába léphetsz.

2007. dec. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
szociális munkás szak,gyógypedagógia.sok helyen szükség van ilyen emberekre.pl családsegítőkben pszichiátriákon gondozási központokban
2007. dec. 4. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Itt vagyok én...
2008. máj. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
pölö www.kekpont.hu !
2008. júl. 27. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
92%
Az a tuti,hogyha pszihologus az ember.
2008. nov. 24. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Engem megmenthetsz önmagamtól, ha gondolod.
2009. ápr. 22. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Ha még aktuális, én nem egyszer próbáltam megölni magam... Ha gondolod, írj... Bár nem hiszem, h fogsz... :/
2012. jan. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!