Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 11. -es vagyok. Szerintetek...

11. -es vagyok. Szerintetek lenne ra lehetosegem hogy szakot valtsak?

Figyelt kérdés
Olyan szakon vagyok amit nem szeretek es jovore vizsgazonom is kellene belole. Mivel jol tanulok az osztalyom ki nem allhat. Nem szeretek ebben az osztalyban lenni.. Ak kerdes pedig az hogy at tudnek e menni masik szakra ugy hogy ne 9.ben kelljen kezdenem hanem ugyan ugy 11.ben (nekem pl nincs foldrajzom ott van)
2018. dec. 2. 15:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Ezzel a kérdéseddel az osztályfőnöködhöz, vagy az igazgatóhoz kell fordulnod.
2018. dec. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Különbözeti vizsgát kell tenned azokból a tárgyakból, amelyeket a másik szakon már tanítottak, de neked nem volt. Ha sikeresek ezek a vizsgák, akkor átmehetsz.


Ez ugyan így van pl. ha valaki szakgimnáziumba jár, és nincs földrajz órája, és át szeretne jelentkezni egy sima gimibe, akkor levizsgázik a korábbi évek földrajz anyagából, és utána átveszik. Ez persze nem csak 1 tárgyra érvényes, hanem az összesre, ami különbözik a jelenlegi szakodétól.

2018. dec. 3. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!