Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit csináljak ha semmit sem...

Mit csináljak ha semmit sem értem el az életemben? Kilátástalan az életem teljesen.

Figyelt kérdés
Nincsen normális végzettségem,csak 8 általánosom,ami szégyen tudom. Viszont nekem nem marad más mint a büdös,koszos gyári munka.
2018. dec. 8. 21:42
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
Ez nem igaz. Van valami, ami érdekel?
2018. dec. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Van. De ahhoz egyetemi végzettség kellene.
2018. dec. 8. 21:51
 3/9 anonim válasza:
100%
Estibe tedd le az erettsegit. Azzal mar tobbet ersz, addig meg tudsz dolgozni mellette nappal.
2018. dec. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Menj el egy hajléktalan szállóra és kérd meg, hogy hadd dolgozz ott egy napot jótékonykodásból.


Lehet tanulsz belőle valamit, ami miatt sikerül továbblendülnöd.


Ha tovább akarsz tanulni, milyen irányba indulnál el?

Mi tart vissza? Hány éves vagy?


Továbbá egy fontos cikk, ami szintén segíteni fog: [link]

2018. dec. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
39%
Egyetemi végzettség kéne: Nos az még egy gimi / szakközép és utána 3.5 év nagyon kemény munka. Közben nincs buli, közben nincs nyaralás, nincs karácsony, készülni kell az életre. Azaz 7.5 év kő kemény munka. Kész van rá?
2018. dec. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
51%

4-es mi ez a hajléktalan szálló szöveg??

Kérdező, nem szégyen, mindig van tovább, ne csügedj, ne hallgass a hülyékre,:))) Ki lehet kecmeregni ebből, fel a fejjel előre a legjobb barátnőm, ott hagyta a sulit 10.-ben

felnőtt fejjjel csinálta meg , soha nem késő

2018. dec. 9. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
főleg nem értam, mért kellene egyetemi végzettség,iszonyatos jó szakmunkák vannak és fizetnek, nem is keveset
2018. dec. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat. :)
2018. dec. 9. 08:18
 9/9 anonim ***** válasza:

"4-es mi ez a hajléktalan szálló szöveg??"

Ez a szöveg annyit jelent, hogy ha megtanulod értékelni az életedet, akkor nem akarsz kilátástalanságba zuhanni és feladni, hanem rájössz, hogy küzdeni megéri és érdemes. Továbbá, aki segít másokon, azaz jótékonykodik, abban olyan boldogságormon szabadul fel, ami szintén növeli az önbizalmát és segít erőt nyernie a nehezebb feladatokhoz.


Lehet, hogy neked ezek nem tetszenek - megértem. Kérdőre vonsz - megértem. Ítélkezel, mielőtt informálódnál - megszoktam.

2018. dec. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!